perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!
  •  Šampūnas ir kūno prausiklis vyrams, Dapper Dan Hair and Body Shampoo, 300 ml ir Kubietiškas auksinis muilas, The Bluebeards Revenge Cuban Gold Soap, 175 g

Šampūnas ir kūno prausiklis vyrams, Dapper Dan Hair and Body Shampoo, 300 ml


Dapper Dan šampūnas ir kūno prausiklis vyrams švelniai valo ir klasikiniu aromatu pakvėpina plaukus ir odą. Šampūno sudėtyje yra vitamino B5, kuris stiprina plaukus.

Tinka kasdieniam naudojimui.

Naudokite duše plaukams ir kūnui.Kubietiškas auksinis muilas, The Bluebeards Revenge Cuban Gold Soap, 175 g


Pasaulis prasmego, akcijų rinka neprognozuojama, pinigai yra verti kvadratinės šaknies iš atlyginimo ir mašinos perima visą gyvenimą.. Ką darai TU? O gi renkiesi auksą!

Naudojimas: Įstatymas sako, kad mes turime pasakyti, kaip naudotis muilu, taigi prašom. Naudokite vandenį, kad suputotų, įtrinkite į savo kūną nuo galvos iki kojų, o galiausiai nuplaukite. Labai paprasta!

DĖMESIO: muilo nevalgyti, net jeigu Jūsų mama sako, kad to nusipelnėte.
Naudokite duše plaukams ir kūnui.Naudojimas: Įstatymas sako, kad mes turime pasakyti, kaip naudotis muilu, taigi prašom. Naudokite vandenį, kad suputotų, įtrinkite į savo kūną nuo galvos iki kojų, o galiausiai nuplaukite. Labai paprasta!Aqua, glycerin, sodium stearate, propylene glycol, sorbitol, sodium laurate, sodium laureth sulphate, disodium lauryl sulfosuccinate,, parfum, sodium cloride, steraric acid, lauric acid, pentasodium penetate, tetrasodium etidronate. Spalva: Cl-15510.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Šampūnas ir kūno prausiklis vyrams, Dapper Dan Hair and Body Shampoo, 300 ml ir Kubietiškas auksinis muilas, The Bluebeards Revenge Cuban Gold Soap, 175 g

  • Gamintojas: DAPPER DAN
  • Prekės kodas: RV-1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 19.90€


Susijusios prekės