perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!


Parfumuotas kvapas „Luxury“ yra solidaus ir švelnaus aromato kvapas. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų automobilio, namų, drabužinės, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Luxury“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.


Viršutinės natos – kardamonas, mandarinai ir raudonos uogos.
Vidurinės natos – ylang-ylang – kvapiasios kanangos, apelsinų žiedai ir bijūnas.
Pagrindinės natos – pačiuliai ir muskusas.


Kvapo kilmė: Prancūzija.


Įspėjimas: laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojinga vandens gyvūnijai; šalinti tam pritaikytose vietose; saugotis, kad nepatektų į akis ir/ar burnos gleivinę; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.Parfumuotas kvapas automobiliui "Luxury".

Pakuotėje rasite parfumuoto kvapo buteliuką skirtą automobilio salonui kvėpinti. Atidarykite pakuotę, atsukite medinį dangtelį ir išimkite iš buteliuko apsauginį kamštelį. Po to stipriai užsukite medinį dangtelį ir pakabinkite šį gaiviklį norimoje automobilio vietoje. Gaiviklis skleis malonų aromatą jūsų pasirinktoje aplinkoje.


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.


Parfumuotas kvapas automobiliui "Luxury".

Viršutinės natos – kardamonas, mandarinai ir raudonos uogos.

Vidurinės natos – ylang-ylang – kvapiasios kanangos, apelsinų žiedai ir bijūnas.

Pagrindinės natos – pačiuliai ir muskusas.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

„Luxury“ parfumuotas kvapas automobiliui, 7 ml

  • Prekės kodas: Kushka Luxury-11
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 13.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, autokvapas, kvapasautomobiliui, aromatas, kvapas, ylang, paciuliai, muskusas, lupubalzamas, balzamas, biciuvaskas, luxury, luxurykvapas, kardamonas, mandarinai, uogos, raudonosuogos, bijunas