perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Medinis parfumuoto kvapo prisotintas oro gaiviklis „Delicate“ yra solidaus ir švelnaus aromato kvapas. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų automobilio, namų, drabužinės, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Delicate“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.

Viršutinės natos – figa, anyžius.

Vidurinės natos – kokosas, smilkalai.

Pagrindinės natos – muskusas, kedro mediena, pačiuliai ir ąžuolo sąmanos.


Kvapo kilmė - Prancūzija.


Įspėjimas: laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojinga vandens gyvūnijai; šalinti tam pritaikytose vietose; saugotis, kad nepatektų į akis ir/ar burnos gleivinę; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.Pakuotėje rasite medinį parfumuoto kvapo prisotintą oro gaiviklį skirtą automobilio salonui, drabužinei, ar kitai pasirinktai erdvei. Atplėškite pakuotę ir pagal poreikį įstatykite ją į automobilio groteles ar pakabinkite prie veidrodėlio, spintoje, padėkite į batų dėžę ar kitoje norimoje vietoje. Gaiviklis skleis malonų aromatą aplinkoje.
Viršutinės natos – figa, anyžius.

Vidurinės natos – kokosas, smilkalai.

Pagrindinės natos – muskusas, kedro mediena, pačiuliai ir ąžuolo sąmanos.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas kvapas „Delicate“

  • Prekės kodas: Kushka Delicate-4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 10.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, sulazdelemis, kvapassulazdelemis, aromatas, kvapas, figa, anyzius, kokosas, smilkalai, muskusas, kedras, paciuliai, azuolosamanos