perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Medinis parfumuoto kvapo prisotintas oro gaiviklis „Patchouli courage“ yra beržo, pačiulio ir vanilės aromatų kvapas. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų automobilio, namų, drabužinės, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Patchouli courage“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.

Viršutinės natos – pačiuliai.

Vidurinės natos – beržas, stirakas.

Pagrindinės natos – vanilė.

Kvapo kilmė: Prancūzija.


Įspėjimas: laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojinga vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; saugotis, kad nepatektų į akis ir/ar burnos gleivinę; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.Pakuotėje rasite medinį parfumuoto kvapo prisotintą oro gaiviklį skirtą automobilio salonui, drabužinei, ar kitai pasirinktai erdvei. Atplėškite pakuotę ir pagal poreikį įstatykite ją į automobilio groteles ar pakabinkite prie veidrodėlio, spintoje, padėkite į batų dėžę ar kitoje norimoje vietoje. Gaiviklis skleis malonų aromatą aplinkoje.


Viršutinės natos – pačiuliai.

Vidurinės natos – beržas, stirakas.

Pagrindinės natos – vanilė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas kvapas „Patchouli courage“

  • Prekės kodas: Kushka Patchouli courage - 4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 10.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, sulazdelemis, kvapassulazdelemis, aromatas, kvapas, berzas, stirakas, paciulis, vanile