perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Medinis parfumuoto kvapo prisotintas oro gaiviklis „The weekend“ kuris atskleidžia kedro, žibuoklės, kardaono, gintaro, vilkdalgio, odos, papiruso kvapų aromatą. Kvapas yra švelnus, jausmingas ir prabangus, kuris aplinkai suteikia elegancijos ir rafinuotumo pojūtįKvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „The weekend“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.

Viršutinės natos – muskusas, kedras, santalas, oda, papirusas.

Vidurinės natos – smilkalai, vilkdalgis.

Pagrindinės natos – kardamonas, žibuoklės, sandalmedis, gintaras.

Kvapo kilmė: Prancūzija.


Įspėjimas: laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojinga vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; saugotis, kad nepatektų į akis ir/ar burnos gleivinę; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.Pakuotėje rasite medinį parfumuoto kvapo prisotintą oro gaiviklį skirtą automobilio salonui, drabužinei, ar kitai pasirinktai erdvei. Atplėškite pakuotę ir pagal poreikį įstatykite ją į automobilio groteles ar pakabinkite prie veidrodėlio, spintoje, padėkite į batų dėžę ar kitoje norimoje vietoje. Gaiviklis skleis malonų aromatą aplinkoje.


Viršutinės natos – muskusas, kedras, santalas, oda, papirusas.

Vidurinės natos – smilkalai, vilkdalgis.

Pagrindinės natos – kardamonas, žibuoklės, sandalmedis, gintaras.
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas kvapas „The weekend“

  • Prekės kodas: Kushka The Weekend - 4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 10.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, sulazdelemis, kvapassulazdelemis, aromatas, kvapas, muskusas, kedras, santalas, oda, papirusas, smilkalai, gintaras