perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!
  • Parfumuotas namų kvapas skirtas kvapų difuzoriui, „Amber“, 5 ml


Amber“ yra aromatas, kurį atskleidžia šiltos vanilės, gintaro ir kedro natos. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų automobilio, namų, ofiso, drabužinės, batų dėžės, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Amber“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.

Viršutinės natos – pačiulis.
Vidurinės natos – kedras, gintaras.
Pagrindinės natos – vanilė.

Kvapo kilmė: Prancūzija. 


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Atsukite buteliuko kamštelį ir įlašinkite keletą lašų parfumuoto namų kvapo į kvapų difuzorių, o kvapų difuzorius šį aromatą efektyviai paskleis po jūsų namus, darbo vietą ar kitą patalpą. 150 ml. vandens įlašinti reikia 5 parfumuoto namų kvapo lašus.Viršutinės natos – pačiulis.
Vidurinės natos – kedras, gintaras.
Pagrindinės natos – vanilė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas namų kvapas skirtas kvapų difuzoriui, „Amber“, 5 ml

  • Prekės kodas: Kushka Amber - 4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 15.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, aromatas, difuzorius, gintara, paciulis, vanile, kedras