perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Rest“ yra solidaus ir švelnaus aromato kvapas. Šis gryno medžio ir rytietiško gintaro natų kompozicijos kvapas Jūsų pasirinktai erdvei suteiks malonumo ir poilsio pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Rest“ kvapas suteiks elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.

Viršutinės natos – gaivaus citruso natos.

Vidurinės natos – pačiulis, heliotropas, našlaitė, gintaras.

Pagrindinės natos – vanilė, muskusas, vetiverijos.

Kvapo kilmė: Prancūzija. 


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Atsukite buteliuko kamštelį ir įlašinkite keletą lašų parfumuoto namų kvapo į kvapų difuzorių, o kvapų difuzorius šį aromatą efektyviai paskleis po jūsų namus, darbo vietą ar kitą patalpą. 150 ml. vandens įlašinti reikia 5 parfumuoto namų kvapo lašus.

Viršutinės natos – gaivaus citruso natos.

Vidurinės natos – pačiulis, heliotropas, našlaitė, gintaras.

Pagrindinės natos – vanilė, muskusas, vetiverijos.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas namų kvapas skirtas kvapų difuzoriui, „Rest“, 5 ml

  • Prekės kodas: Kushka Rest-1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 15.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, kvapudifuzorius, difuzorius, aromatas, kvapas, vetiverijos, vanile, gintaras, paciulis, naslaite, citrusas, muskusas