perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Vin rouge“ yra aromatas, kurį atskleidžia atrinktų puikių vyno rūšių esencijų aromatų natos natos. Šis išraiškingas aromatas, su sodriomis apelsinų kvapo natomis, kartu su žibuoklių, magnolijų, braškių ir aviečių, bei subrendusios medienos kvapų deriniu suteiks Jūsų pasirinktai erdvei gaivos ir prabangos pojūtį! 


Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, automobilio, ofiso, drabužinės, batų dėžės, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Vin rouge“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai bei padės sukurti gyvenamosioms erdvėms atpalaiduojančią atmosferą.


Viršutinės natos – apelsinas, žibuoklė, magnolija.
Vidurinės natos – slyva, braškė, avietė, uogos.
Pagrindinės natos – mediena, beržas.

Kvapo kilmė: Prancūzija. 


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.


Atsukite buteliuko kamštelį ir įlašinkite keletą lašų parfumuoto namų kvapo į kvapų difuzorių, o kvapų difuzorius šį aromatą efektyviai paskleis po jūsų namus, darbo vietą ar kitą patalpą. 150 ml. vandens įlašinti reikia 5 parfumuoto namų kvapo lašus.


Viršutinės natos – apelsinas, žibuoklė, magnolija.
Vidurinės natos – slyva, braškė, avietė, uogos.
Pagrindinės natos – mediena, beržas.


Kvapo kilmė: Prancūzija.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas namų kvapas skirtas kvapų difuzoriui "Vin rouge", 5 ml

  • Prekės kodas: Vin rouge-1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 15.00€


Susijusios prekės

Žymos: Namukvapas, kvapas, kvepaluesencija, vinrouge, apelsinas, zibuokle, magnolija, slyva, braske, aviete, uogos, mediena, berzas.