perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Luxury“ yra solidaus ir švelnaus aromato kvapas, kuriame 20 proc. sudėties yra kvepalų esencija. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Luxury“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai 8 savaites.

Viršutinės natos – kardamonas, mandarinai ir raudonos uogos.

Vidurinės natos – ylang-ylang – kvapiasios kanangos, apelsinų žiedai ir bijūnas.

Pagrindinės natos – pačiuliai ir muskusas.


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Nuimkite dangtelį ir atkimškite parfumuoto namų kvapo butelį ir į jį įdėkite gėlytę. Mirkoma gėlytė pradeda natūraliu būdu prisisotinti kvapo ir skleisti esencijos aromatą. Parfumuotas namų kvapas į aplinką skleis malonų aromatą.Viršutinės natos – kardamonas, mandarinai ir raudonos uogos.

Vidurinės natos – ylang-ylang – kvapiasios kanangos, apelsinų žiedai ir bijūnas.

Pagrindinės natos – pačiuliai ir muskusas.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas namų kvapas su gėlyte, „Luxury“, 50 ml

  • Prekės kodas: Kushka Luxury gelyte -1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 22.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, sulazdelemis, sugelyte, kvapassulazdelemis, aromatas, kvapas, ylang, paciuliai, muskusas, prabanga, solidus