perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Amber“ yra aromatas, kurį atskleidžia šiltos vanilės, gintaro ir kedro natos. Tai aromato kvapas, kuriame 20 proc. sudėties yra kvepalų esencija. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Amber“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai 8 savaites.

Viršutinės natos – pačiulis.

Vidurinės natos – kedras, gintaras.

Pagrindinės natos – vanilė.Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Nuimkite dangtelį ir atkimškite parfumuoto namų kvapo butelį ir į jį įdėkite lazdeles. Mirkomos lazdelės pradeda natūraliu būdu prisisotinti kvapo ir skleisti esencijos aromatą. Kas keletą dienų rekomenduojama lazdeles atsargiai apversti, nelieskite lazdelių rankomis, tam naudokite popierinę servetėlę. Parfumuotas namų kvapas į aplinką skleis malonų aromatą.

Viršutinės natos – pačiulis.

Vidurinės natos – kedras, gintaras.

Pagrindinės natos – vanilė.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas namų kvapas su lazdelėmis, „Amber“, 50 ml

  • Prekės kodas: Kushka Amber-1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 28.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, sulazdelemis, kvapassulazdelemis, aromatas, kvapas, paciuliai, vanile, kedras, gintaras