perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Patchouli courage“ yra beržo, pačiulio ir vanilės aromatų kvapas, kuriame 20 proc. sudėties yra kvepalų esencija. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Patchouli courage“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai 8 savaites.

Viršutinės natos – pačiuliai.

Vidurinės natos – beržas, stirakas.

Pagrindinės natos – vanilė.Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Nuimkite dangtelį ir atkimškite parfumuoto namų kvapo butelį ir į jį įdėkite lazdeles. Mirkomos lazdelės pradeda natūraliu būdu prisisotinti kvapo ir skleisti esencijos aromatą. Kas keletą dienų rekomenduojama lazdeles atsargiai apversti, nelieskite lazdelių rankomis, tam naudokite popierinę servetėlę. Parfumuotas namų kvapas į aplinką skleis malonų aromatą.

Viršutinės natos – pačiuliai.

Vidurinės natos – beržas, stirakas.

Pagrindinės natos – vanilė.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas namų kvapas su lazdelėmis, „Patchouli courage“, 50 ml

  • Prekės kodas: Kushka Patchouli courage-1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 28.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, sulazdelemis, kvapassulazdelemis, aromatas, kvapas, berzas, stirakas, paciuliai, vanile