perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

The weekend“ yra nenuspėjamas kvapas, kuris atskleidžia kedro, žibuoklės, kardaono, gintaro, vilkdalgio, odos, papiruso kvapų aromatą. Kvapas yra švelnus, jausmingas ir prabangus, kuris aplinkai suteikia elegancijos ir rafinuotumo pojūtį! Šiame kvape 20 proc. sudėties yra kvepalų esencija.


Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „The weekend“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.

„The Weekend“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai 8 savaites.


Viršutinės natos – muskusas, kedras, santalas, oda, papirusas.

Vidurinės natos – smilkalai, vilkdalgis.

Pagrindinės natos – kardamonas, žibuoklės, sandalmedis, gintaras.


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.



Nuimkite dangtelį ir atkimškite parfumuoto namų kvapo butelį ir į jį įdėkite lazdeles. Mirkomos lazdelės pradeda natūraliu būdu prisisotinti kvapo ir skleisti esencijos aromatą. Kas keletą dienų rekomenduojama lazdeles atsargiai apversti, nelieskite lazdelių rankomis, tam naudokite popierinę servetėlę. Parfumuotas namų kvapas į aplinką skleis malonų aromatą.





Viršutinės natos – muskusas, kedras, santalas, oda, papirusas.

Vidurinės natos – smilkalai, vilkdalgis.

Pagrindinės natos – kardamonas, žibuoklės, sandalmedis, gintaras.





Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas namų kvapas su lazdelėmis, „The Weekend“, 50 ml

  • Prekės kodas: Kushka The weekend - 1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 28.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, sulazdelemis, kvapassulazdelemis, aromatas, kvapas, muskusas, kedras, santalas, oda, papirusas, zibuokles, sandalmedis, gintaras