perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Parfumuoto kvapo garintuvas – žvakidė.

Šis baltos spalvos garintuvas – žvakidė naudojama parfumuotam kvapui garinti. Aukštis – 10 cm, plotis – 12 cm, glazūruota keramika.


Amber“ yra aromatas, kurį atskleidžia šiltos vanilės, gintaro ir kedro natos. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų automobilio, namų, ofiso, drabužinės, batų dėžės, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Amber“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.


Viršutinės natos – pačiulis.
Vidurinės natos – kedras, gintaras.
Pagrindinės natos – vanilė.

Kvapo kilmė: Prancūzija. 


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Atsukite buteliuko kamštelį ir įlašinkite keletą lašų parfumuoto namų kvapo į kvapų garintuvą - žvakidę, kuris šį aromatą efektyviai paskleis po jūsų namus, darbo vietą ar kitą patalpą. Į 30 ml. vandens įlašinti reikia 2-3 parfumuoto namų kvapo lašus. Norint, kad kvapas skilstų jūsų norimoje aplinkoje naudokite žvakę.

Viršutinės natos – pačiulis.
Vidurinės natos – kedras, gintaras.
Pagrindinės natos – vanilė.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuoto kvapo baltas garintuvas – žvakidė, kartu su parfumuotu namų kvapu „Amber“, 5 ml

  • Prekės kodas: Kushka Amber-7
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 20.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, kvapudifuzorius, kvapugarintuvas, kvapuzvakide, difuzorius, aromatas, kvapas, paciulis, kedras, gintaras, vanile