perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Parfumuoto kvapo garintuvas – žvakidė.

Šis dvispalvis (mėlynas ir rudas) garintuvas – žvakidė naudojama parfumuotam kvapui garinti. Aukštis – 8 cm, plotis – 7 cm, glazūruota keramika.

Luxury“ yra solidaus ir švelnaus aromato kvapas. Šis svaiginantis aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Luxury“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.

Viršutinės natos – kardamonas, mandarinai ir raudonos uogos.

Vidurinės natos – ylang-ylang – kvapiasios kanangos, apelsinų žiedai ir bijūnas.

Pagrindinės natos – pačiuliai ir muskusas.

Kvapo kilmė: Prancūzija. 


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Atsukite buteliuko kamštelį ir įlašinkite keletą lašų parfumuoto namų kvapo į kvapų garintuvą - žvakidę, kuris šį aromatą efektyviai paskleis po jūsų namus, darbo vietą ar kitą patalpą. Į 30 ml. vandens įlašinti reikia 2-3 parfumuoto namų kvapo lašus. Norint, kad kvapas skilstų jūsų norimoje aplinkoje naudokite žvakę.

Viršutinės natos – kardamonas, mandarinai ir raudonos uogos.

Vidurinės natos – ylang-ylang – kvapiasios kanangos, apelsinų žiedai ir bijūnas.

Pagrindinės natos – pačiuliai ir muskusas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuoto kvapo dvispalvis garintuvas – žvakidė, kartu su parfumuotu namų kvapu „Luxury“, 5 ml

  • Prekės kodas: Kushka Luxury-9
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 18.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, kvapudifuzorius, kvapugarintuvas, kvapuzvakide, difuzorius, aromatas, kvapas, ylang, paciuliai, muskusas