perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Parfumuoto kvapo garintuvas – žvakidė.

Šis dvispalvis (smėlinės ir rudos) spalvos garintuvas – žvakidė naudojama parfumuotam kvapui garinti. Aukštis – 8 cm, plotis – 7 cm, glazūruota keramika.

The weekend“ yra nenuspėjamas kvapas, kuris atskleidžia kedro, žibuoklės, kardaono, gintaro, vilkdalgio, odos, papiruso kvapų aromatą. Kvapas yra švelnus, jausmingas ir prabangus, kuris aplinkai suteikia elegancijos ir rafinuotumo pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „The weekend“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai.

Viršutinės natos – muskusas, kedras, santalas, oda, papirusas.

Vidurinės natos – smilkalai, vilkdalgis.

Pagrindinės natos – kardamonas, žibuoklės, sandalmedis, gintaras.

Kvapo kilmė: Prancūzija. 


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Atsukite buteliuko kamštelį ir įlašinkite keletą lašų parfumuoto namų kvapo į kvapų garintuvą - žvakidę, kuris šį aromatą efektyviai paskleis po jūsų namus, darbo vietą ar kitą patalpą. Į 30 ml. vandens įlašinti reikia 2-3 parfumuoto namų kvapo lašus. Norint, kad kvapas skilstų jūsų norimoje aplinkoje naudokite žvakę.

Viršutinės natos – muskusas, kedras, santalas, oda, papirusas.

Vidurinės natos – smilkalai, vilkdalgis.

Pagrindinės natos – kardamonas, žibuoklės, sandalmedis, gintaras.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuoto kvapo dvispalvis (smėlinis ir rudas) garintuvas – žvakidė, kartu su parfumuotu namų kvapu „The weekend“, 5 ml

  • Prekės kodas: Kushka The weekend -10
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 18.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, kvapudifuzorius, kvapugarintuvas, kvapuzvakide, difuzorius, aromatas, kvapas, muskusas, kedras, smilkalai, vilkdalgis, santalas, oda, papirusas,