perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!

Vin rouge“ yra aromatas, kurį atskleidžia atrinktų puikių vyno rūšių esencijų aromatų natos natos. Šis išraiškingas aromatas, su sodriomis apelsinų kvapo natomis, kartu su žibuoklių, magnolijų, braškių ir aviečių, bei subrendusios medienos kvapų deriniu suteiks Jūsų pasirinktai erdvei gaivos ir prabangos pojūtį! 


Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, automobilio, ofiso, drabužinės, batų dėžės, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Vin rouge“ kvapas suteiks prabangos, elegancijos ir žavesio jūsų aplinkai bei padės sukurti gyvenamosioms erdvėms atpalaiduojančią atmosferą.


Viršutinės natos – apelsinas, žibuoklė, magnolija.
Vidurinės natos – slyva, braškė, avietė, uogos.
Pagrindinės natos – mediena, beržas.

Kvapo kilmė: Prancūzija. 


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.Parfumuotas kvapas automobiliui "Vin rouge".


Pakuotėje rasite parfumuoto kvapo buteliuką skirtą automobilio salonui kvėpinti. Atidarykite pakuotę, atsukite medinį dangtelį ir išimkite iš buteliuko apsauginį kamštelį. Po to stipriai užsukite medinį dangtelį ir pakabinkite šį gaiviklį norimoje automobilio vietoje. Gaiviklis skleis malonų aromatą jūsų pasirinktoje aplinkoje.


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.Viršutinės natos – apelsinas, žibuoklė, magnolija.
Vidurinės natos – slyva, braškė, avietė, uogos.
Pagrindinės natos – mediena, beržas.


Kvapo kilmė: Prancūzija.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

„Vin rouge“ parfumuotas kvapas automobiliui, 7 ml

  • Prekės kodas: Vin rouge automobilio - 2
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 13.00€


Susijusios prekės

Žymos: Namukvapas, automobiliokvapas, pakabinamaskvapas, kvapas, kvepaluesencija, vinrouge, apelsinas, zibuokle, magnolija, slyva, braske, aviete, uogos, mediena, berzas.