perkant prekių daugiau nei už 49€ - pristatymas lietuvoje nemokamas!
  • Parfumuotas namų kvapas skirtas kvapų difuzoriui, „Fabulous“, 5 ml

Fabulous“ yra odinis rytietiškas aromato kvapas, kuriame atsiskleidžia šalavijo, levandos, kašmyro aromatai. Šis dekadentiškas aromatas suteiks Jūsų pasirinktai erdvei prabangos pojūtį! Kvapas, tai įvaizdžio dalis, tai Jūsų namų, ofiso, darbo kambario vizitinė kortelė. Kokybiškas ir originalus kvapas suteiks daugiau pasitikėjimo, žavesio ir pozityviai veiks nuotaiką. „Fabulous“ kvapas suteiks prabangos ir žavesio jūsų aplinkai. 

Viršutinės natos – muskatinis šalavijas, levanda.

Vidurinės natos – vanilė, vilkdalgis, oda, migdolai.

Pagrindinės natos – oda, tongapupės, kašmyras, gintaras.  

Kvapo kilmė: Prancūzija. 


Įspėjimas: negerti; laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje; pavojingas vandens gyvūnijai; saugoti nuo išpylimo į aplinką; šalinti tam pritaikytose vietose; jei išsilietų, nedelsiant nuvalyti skystį; saugotis, kad nepatektų į akis; laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių; skirta tik išoriniam naudojimui.

Atsukite buteliuko kamštelį ir įlašinkite keletą lašų parfumuoto namų kvapo į kvapų difuzorių, o kvapų difuzorius šį aromatą efektyviai paskleis po jūsų namus, darbo vietą ar kitą patalpą. 150 ml. vandens įlašinti reikia 5 parfumuoto namų kvapo lašus.

Viršutinės natos – muskatinis šalavijas, levanda.

Vidurinės natos – vanilė, vilkdalgis, oda, migdolai.

Pagrindinės natos – oda, tongapupės, kašmyras, gintaras.  

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Parfumuotas namų kvapas skirtas kvapų difuzoriui, „Fabulous“, 5 ml

  • Prekės kodas: Kushka Fabulous-1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 15.00€


Susijusios prekės

Žymos: kvapas, namukvapas, parfumuotas, parfumuotasnamukvapas, kvapudifuzorius, difuzorius, aromatas, oda, salavijas, vanile, vilkdalgis, migdolai, gintaras, kasmyras